< tagasi

Osalejad

Aava Urmas Häädemeeste Vallavalitsus
Aaver Ants Tartu Lennukolledž
Aedmaa Anno Haridus- ja Teadusministeerium
Aher Georg Tartu Linnavalitsus
Ahonen Maret Maintain Koolitus
Ainsar Hille Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool
Alekand Paul Tallinna Tööstushariduskeskus
All Külli Haridus- ja Teadusministeerium
Allikmaa Margus
Altmäe Arvi Tallinna Tehnikakõrgkool
Aluoja Kaarel Sargvere Põhikool
Anton Eda Tartu Kutsehariduskeskus
Aru Heli Haridus- ja Teadusministeerium
Aunap Meelis Haridus- ja Teadusministeerium
Barkalaja Anzori Viljandi Kultuuriakadeemia
Bassov Mihhail Kohtla-Järve Kutsekool
Bogdanova Maira Tartu Linnavalitsuse haridusosakond
Dembovski Ivar Metsatööstuse Liit
Ditjatkina Jelena Narva Kutseõppekeskus
Ehin Tiina Tallinna Muusikakeskkool
Eisenschmidt Eve TPÜ Haapsalu Kolledž
Ellermaa Sirje Kuressaare Ametikool
Ende Epp EPMÜ Üliõpilasesindus
Ervald Andry Virumaa Teataja
Gailit Valdeko Pärnumaa Kutsehariduskeskus
Gorbatšova Svetlana Sotiaal-Humanitaarinstituut
Granström Signe Loksa 1 Keskkool
Gross Erna Pärnumaa Kutsehariduskeskus
Gröön Triinu Haridus- ja Teadusministeeriumi Koolivõrgu Büroo
Hanson Kaur Lastevanemate Liit
Hinrikus Elvi Tallinna Kergetööstustehnikum
Höövelson Katrin Sotsiaalministeerium
Ivask Ülle Tartu Kutsehariduskeskus
Jakobson Reet Tartu Descartesi Lütseum
Jalas Alla Tartu Kutsehariduskeskus
Jegorov Ivan TTÜ Üliõpilasesindus
Juust Pille IT Kolledž
Jõgi Toomas Fr. Tuglase nimeline Ahja Keskkool
Järve Janno Majandus-Kommunikatsiooniministeerium
Jürimäe Tarvo Eesti Energia AS
Jürivee Jüri Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
Kajaste Helle Jõgeva Linnavalitsus
Kalda Kristel Tallinna Linnavolikogu
Kaldma Meeli Tallinna Teeninduskool
Kaljusaar Jaanika Tallinna Mahtra Gümnaasium
Kana Anneli TTÜ Humanitaar- ja Sotsiaalteaduste Instituut
Karing Peeter Euroülikool
Karo Indrek TTÜ Üliõpilasesindus
Karron Kalle TPÜ Rakvere Kolledž
Kasak Kaido Tartu Lennukolledž
Kasemaa Enn Harju Maavalitsus
Kask Urve Statistikaamet
Katus Kalev Tallinna Pedagoogikaülikool
Kaubi Meelis Saare Maavalitsus
Kaur Kadi Vastseliina Vallavalitsus
Keeman Eiko Haridus- ja Teadusministeerium
Kelt Toomas Eesti Raadio
Kessa Sirje Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool
Kibena Viive Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökool
Kink Toomas TÜ Õpetajate Seminar
Kivja Virve Viljandi Erikutsekool
Klamp Heidi Haridus- ja Teadusministeerium
Kompus Andrus Tartu Kutsehariduskeskus
Kooser Paul Eesti Mereakadeemia
Kravik Toomas Tallinna Kergetööstustehnikum
Kreis Kadi Tartu Kunstikool
Kriipsalu Kadri Juuru Gümnaasium
Kriiska Janno TPÜ Haapsalu Kolledž
Kruuda Oliver AS Kalev
Kruusimägi Toomas Tallinna Inglise Kolledž
Kulver Jaan Tartu Kutsehariduskeskus
Kurg Enn Sadala Põhikool
Kurvits Tiia Haridus- ja Teadusministeerium
Kuuse Vello Riigikontroll
Kõiv Kersti Haridus- ja Teadusministeerium
Kõo Eda Haridus- ja Teadusministeerium
Kõrgesaar Jaan Haridus- ja Teadusministeerium
Kõverjalg Gea Haridus- ja Teadusministeerium
Kärp Andres Vara Vallavalitsus
Künnap Ago Eesti Lastevanemate Liit
Laanmets Inna Haridus- ja Teadusministeeriumi Koolivõrgu Büroo
Ladva Asso Kuku Raadio
Laever Krista Tallinna Majanduskool
Lahek Harri-Koit Eesti Patendiraamatukogu
Laidmets Mart MTÜ Rektorite Nõukogu
Laidmets Jaan Haridus- ja Teadusministeerium
Lapp Tõnu Pärnu Linnavalitsus
Leelo Muru Haridus- ja Teadusministeerium
Leiner Rene Haridus- ja Teadusministeerium
Levin Mark Eesti-Ameerika Ärikolledž
Liivandi Taisto Jõgeva Gümnaasium
Liivanõmm Virve Õpetajate Leht
Lilleoja Anari Keskkonnaministeerium
Lilleorg Leho Haridus- ja Teadusministeerium
Lindmäe Jaako Haridus- ja Teadusministeerium
Lindpere Heiki Tartu Ülikooli Õigusinstituut
Linnus Tanel Võru Kursehariduskeskus
Lohk Riina Eesti Mereakadeemia
Luiga Heino Räpina Aianduskool
Luiska Ivan Informaatika- ja arvutitehnika kolledž
Mahla Indrek Haridus- ja Teadusministeerium
Maimets Toivo Haridus- ja Teadusministeerium
Martinov Jaanus Tallinna Linnavolikogu
Matson Aita Tihemetsa Põhikool
Mei Kaie Rocca al Mare Kool
Metsmaa Kersti Pärnumaa Kutsehariduskeskus
Mikita Villu Tartu Lennukolledž
Murre Sirje Kutsekvalifikatsiooni Sihtasutus
Muru Leelo Haridus- ja Teadusministeerium
Mõistlik Aive Valjala Põhikool
Mäger Merli Tallinna Tehnikaülikool
Mölter Jaanika Tartu Lennukolledž
Müürsepp Ulvi Tartu Linnavalitsuse haridusosakond
Naaris Õnne Ala Põhikool
Nazarova Inna Sillamäe Kutsekool
Niidas Raivo Haridus- ja Teadusministeeriumi Koolivõrgu Büroo
Noor Anne Maardu Linnavalitsus
Noorsalu Heli Haridus- ja Teadusministeerium
Noorväli Helle Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool
Ojakivi Mirko Eesti Päevaleht
Ojavee Ants Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
Ojaveer Ott Hugo Treffneri Gümnaasium
Orasmaa Harlet Viljandi Kultuuriakadeemia
Paasoja Tõnu Tartu Lennukolledž
Paat Valvo Kopli Ametikool
Paenurm Ebe Tallinna Valgla
Paju Urmas O.Lutsu nimeline Palamuse Keskkool
Pajupuu Kadi tekstiilikunstnik
Papson Kersti Tartu Kunstikool
Parri Janne Haridus- ja Teadusministeerium
Pastak Arnold Olustvere Teenindus-ja maamajanduskool
Pedak Erika Tartu Kõrgem Kunstikool
Perens Algis Helvetia Balti Partnerite OÜ
Peterson Kadri Haridus- ja Teadusministeerium
Piikmann Keijo EBS üliõpilasomavalitsus
Piisang Heidi Ilmatsalu Põhikool
Pilt Esta TÜ Avatud Ülikool
Ploovits Malle Tartu Kutsehariduskeskus
Poolakene Merle Haridus- ja Teadusministeerium
Prii Merle Aste Põhikool
Pulk Riho Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool
Pung Andres Haridus- ja Teadusministeerium
Punga Toivo Puka Keskkool
Põldma Toomas Väike-Maarja Vallavalitsus
Pärnalt Gunnar Võru Kutsehariduskeskus
Raav Eha Põlva Linnavalitsus
Raik Katri TÜ Narva kolledž
Rajandu Kristina Rocca al Mare Kool
Rajas Margus Iisaku Gümnaasium
Randma Tiia Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Raudsepp Liivi Tartu Kutsehariduskeskus
Raudsepp Elle Tartu Ülikooli Türi Kolledž
Raudsepp Margit Haridus- ja Teadusministeerium
Rebane Epp Marketingi Instituut
Reima Vallo Jõhvi Gümnaasium
Reimand Indrek Haridus ja Teadusministeerium
Rekkor Sirje Hotelli ja Turismimajanduse Erakool
Remmelg Aivi TTÜ Humanitaar- ja Sotsiaalteaduste Instituut
Rihvk Tiia Kuressaare Ametikool
Riis Marje Haridus- ja Teadusministeeriumi Koolivõrgu Büroo
Rohtma Valdek Tallinna Pedagoogikaülikool
Rosenblad Yngve Statistikaamet
Rütter Häli Siseministeerium
Rüütmann Tiia TTÜ Eesti inseneripedagoogika keskus
Saarma Mart Helsingi Ülikooli Biotehnoloogia Instituut
Salom Vahur Järva Maavalitsus
Sarapuu Arvo Põlva Keskkool
Sassi Merike Tartu Kutsehariduskeskus
Savi Katre Hariduse ja Tööhõive Seirekeskus
Savisaar Kaire Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium
Schultz Ljudmila Raadio 4
Sibul Priit Lastevanemate Liit
Siim Enn Tallinna Kutsekool nr 5
Sillaste Ave Vara põhikool
Soon Ants TTÜ Virumaa Kolledž
Speek Laur Valgamaa Kutseõppekeskus
Suits Veera Kallaste Keskkool
Säremat Aimi Käina Gümnaasium
Tammes Reet Tallinna Meditsiinikool
Teder Signe BCS Koolitus AS
Tina Annika Haridus- ja Teadusministeerium
Toit Jüri Jõgeva Ühisgümnaasium
Tondi Jana TÜ Narva kolledž
Transtok Virve Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool
Tuksam Heli Tartu Kõrgem Kunstikool
Tulik Ülo Võru Omavalitsuste Liit
Tõldsepp Merike Valgamaa Kutseõppekeskus
Tõnson Toivo Põltsamaa vallavalitsus
Tõnts Tiit Võrumaa Omavalitsuste Liit
Uusmaa Rein Adavere Põhikool
Vahero Eda Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool
Valdma Tambet Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökool
Valge Ulvi Aste Põhikool
Vanaveski Jüri TTÜ Eesti Inseneripedagoogika Keskus
Vanker Signe Tartu Lennukolledž
Varik Vello Loo Keskkool
Vau Asta Tallinna Tehnikaülikool
Verlin Väino Eesti Inseneride Kutseliit
Viik Mari Rocca al Mare Kool
Voolaid Ene Tartu Ülikooli Türi Kolledž
Õunmaa Piret Juuru Gümnaasium

< tagasi

Kontakt
Helen Saar
Projektijuht
Tel: 681 7048
e-post: helen@hillside.ee